Технології

Що краще – ноутбук чи планшет?

планшети-ноутбукиПланшет чи ноутбук? Долучаючись до світу технологій, все частіше задаємо собі це питання. Ноутбук – начебто традиційніший та звичніший, планшет більш портативний. І що обрати людям першої половини 21 століття?

Все пізнається в порівнянні, чи не так? Що ж, давайте цим і займемося.

1. Ще недавно ноутбук був справжнім проривом, комп’ютером, який можна носити з собою. А нині, ведучи мову про портативності, голос доводиться віддавати вже планшету! Особливо, якщо вам потрібно користуватися комп’ютером в дорозі. Адже будь-яку карту скачати можна запросто, а якщо раптом знадобиться ще якась інформація, то Wi-Fiв сучасному місті знайти взагалі не складно.

2. Якщо комп’ютер вам потрібен для роботи, встановленню всіляких програм і виконання маси робіт, наприклад, у сфері редагування зображень чи звуку, то саме ноутбук виявиться більш доцільним варіантом, оскільки далеко не кожен планшет зможе виправдати такі високі очікування. Знову-таки, якщо вам в будь-який момент можуть вручити флешку і попросити подивитися на ній інформацію, потрібно правильно вибрати модель, щоб в планшет хоч перехідник було куди встромити.

3. Що краще – комп’ютер або планшет? Коли мова йде про включення девайса, то здається, що останнє, оскільки він і включається швидше, і підключається до Мережі.

4. Якщо вам потрібно багато блукати в Інтернеті, то ноутбук здасться старим товаришем, а от до користування планшетом доведеться звикнути – хоча б тому, що багато сайтів досі не оптимізовані під перегляд з планшетного комп’ютера. Втім, почасти тут виручать дюйми екрану.

5. Мабуть, головною відмінністю планшета від ноутбука, на перший погляд, є відсутність звичної клавіатури. Втім, багато креативних виробників вирішують цю проблему сьогодні досить просто: портативна клавіатура, особливо в поєднанні зі зручним футляром, усувають цей недолік, а те й інше, як і ноутбук або планшет, можна запросто купити в інтернет-магазині. А от якщо ви любитель літератури, клавіатура буде тільки перешкодою. Це ми до того, що в даному випадку у війні «Хто краще – ноутбук або планшет?» Поле бою залишається за планшетом: у деякому роді саме він «багатофункціональний», адже у випадку з ноутбуком купувати в інтернент-магазині доводиться ще й читалку.

Безсумнівно, краще всього, якщо завжди у вас під рукою є планшет, а вдома вас чекає вірний ноутбук, до якого можна звернутися, якщо раптом виникла така необхідність. Якщо ж звернутися до цифр, то саме планшети знаходяться сьогодні на піку популярності, багато інтернет-магазини постійно відзначають це в статистиках продажів. Та воно й не дивно: великі ПК змінилися зручними ноутбуками, які ставали все легше, на зміну їм прийшли планшети, а тепер, чекаємо нових технологій, які раніше здавалися фантастикою.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button