Земля

Що може стати причиною шостого масового вимирання

За останні 500 мільйонів років відбулося п’ять масових вимирань. Найвідоміше з них сталося приблизно 65 мільйонів років тому – коли зникли динозаври. Незважаючи на величезну кількість теорій, причини подібних вимирань точно не встановлені. Причиною шостого масового вимирання в майбутньому можуть стати різні фактори, про які ми розповімо нижче:

vymyrania_planety_500

10. Від виснаження природних ресурсів до забруднення навколишнього середовища – вплив людського фактора на нашу планету грандіозний. За деякими даними щороку на Землі вимирає до 100000 видів рослин і тварин.

9. Гігантський супервулкан в Йеллоустонському національному парку загрожує виверженням в будь-який момент. Він може знищити всю Америку і накрити хмарою токсичного попелу всю Землю.

Читайте також: Земля через 5000 років

8. Людство може бути витіснене штучним інтелектом, а роботи займуть місце людей у ??всіх сферах життєдіяльності.

7. Гамма-промені, які виникнуть у результаті зіткнення зірок, можуть знищити весь озоновий шар нашої планети. Але є і хороша новина: до нового вибуху залишилося 500 мільйонів років.

6. Популяція бджіл близька до вимирання через підвищення температури на Землі і застосування пестицидів у сільському господарстві. 33 % всього, що ми їмо, залежить від популяції бджіл, тому що комахи обпилюють значну частину сільськогосподарських рослин, а їх зникнення може різко загострити наростаючу продовольчу кризу.

5. Ми можемо опинитися безпорадними перед обличчям смертоносних епідемій, наприклад, вірусу Ебола.

4. За останні два століття викиди вуглекислого газу підвищили кислотність океану на 25 %. Це загрожує підводному життю океану масовим вимиранням.

3. Зіткнення комети з Землею також може поставити під загрозу існування людства.

Читайте також: Колапс індустріальної цивілізації – неминучий

2. Вчений Джеймс Хансен заявив, що спалювання викопного палива сприяє стрімкому утворенню парникового ефекту, а Землі загрожує перетворення в другу Венеру з температурою на поверхні в 475 градусів.

1. Зміна напрямку магнітного поля може привести до ослаблення магнітосфери Землі. Через це космічна радіація призведе до незворотьніх наслідків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button