Технології

Надшвидкісна транспортна система Hyperloop може з’явитися вже в 2015 році – відео

Засновник Space X і TeslaMotors Елон Маск придумав нову транспортну систему Hyperloop, яка цілком може стати альтернативою надшвидкісним залізничних магістралях. Задумка Маска являє собою розгалужену систему трубопроводів, з яких буде відкачано мало не все повітря.

hyperloop-transportna-systema_resized

Спеціальні пасажирські капсули, виготовлені з алюмінієвого сплаву і вміщатимуть по 28 пасажирів, будуть рухатися всередині трубопроводів на магнітній подушці, досягаючи швидкості 1220 км/ч. Таким чином, щоб доїхати від Лос-Анджелеса в Сан-Франциско ( біля 700 км) буде потрібно всього 30-35 хвилин.

Компанія Ansys, що є розробником моделюючого програмного забезпечення для промислових транспортних систем, підтвердила можливість створення нового надшвидкісного транспорту.

Читайте також: ТОП-5 неймовірних трансформацій транспортних засобів у житло

Творці проекту Jump Start Fund з метою реалізації цієї ідеї заснували компанію Hyperloop Transport Technologies, яка займеться не тільки проектуванням системи, а й залученням інвестицій від венчурних капіталів.

Про те, скільки всього коштів буде потрібно для втілення цієї фантастичної задумки в реальність глава компанії Hyperloop Transport Technologies Дірк Алборн поки не повідомляє. Початок будівництва заплановано на червень 2014 року, коли вже буде представлена ??підсумкова документація з розробки Hyperloop.

[youtube]McpWcn-1RZU[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments