Різне

Що найбільше не подобатися офісним співробітникам у їхній роботі

Найчастіше офісні співробітники Дніпропетровська не задоволені відсутністю перспектив, занадто низькою заробітною платою, неможливістю саморозвитку і нецікавими робочими завданнями.

18-12-14-foto-600x380-2

Роботою в Дніпропетровську багато працівників в цілому задоволені, незважаючи на складне економічне становище. Але, як відзначають фахівці дніпропетровського ресурсу http://dnepropetrovsk.trud.com/, існує ряд факторів, які ускладнюють роботу і роблять її неприємною.

Так, команда «Сегодня» зазначає, що на першому місці серед невдоволень офісних співробітників знаходиться не рівень заробітної плати, а саме перспективи кар’єрного зростання. Таке особливе ставлення до роботи характерно хіба що для «білих комірців» Дніпропетровська, Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших великих міст. Спочатку розвиток, а вже потім матеріальна мотивація.

 

У топ-десятку невдоволень також потрапили жорсткий графік роботи, неможливість розвитку, нецікаві завдання та інші. Відмінна риса – основні причини невдоволення своєю компанією носять не грошовий характер.

Кому найбільше не до душі його місце роботи

Серед тих, хто найбільше незадоволений рівнем своєї заробітної плати лідирують працівники готельно-ресторанного бізнесу (78%), агросфери (67%) і транспортного напрямку (68%). На відсутність кар’єрного росту більше інших нарікають банківські працівники (68%) і медики (78%). Більш того, більшість банківських службовців часто сильно пригнічують нецікаві завдання.

Більшість офісних співробітників дніпропетровських компаній незадоволені своїми преміями та окладами. Працівники східної та центральної України гостро потребують підвищення заробітних плат, а ось їхні колеги із Західної частини країни вимагають кращих перспектив.

18-12-14-foto-600x399-1

Тільки 18% компаній у Дніпропетровську вивчають думки працівників і враховують їхні побажання. Більшість підприємств, особливо державної форми власності анітрохи не турбуються потребами своїх співробітників. Тільки великі компанії та іноземні філії приділяють увагу вихованню корпоративного духу і згуртуванню колективу. Саме тому багато висококваліфікованих фахівців через кілька років роботи відправляються за пошуком кращого місця в столицю або інші країни. Плинність кадрів у багатьох компаніях досить висока, що негативно впливає на розвиток економіки в цілому, і регіону зокрема.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button