Різні цікавинки

Офісні АТС. Як правильно вибрати?

Визначення та призначення

Автоматичні телефонні станції призначаються для того, щоб з’єднувати абонентів один з одним і з зовнішніми лініями міста. За допомогою АТС навантаження на мережу оптимізується за рахунок грамотного розподілу існуючих ліній, хоча збільшити їх кількість самостійно їм не під силу. У сучасних АТС є різноманітні функції, які ставлять роботу офісу на більш високий рівень комфорту. Комунікація, здійснювана таким чином, дозволяє оптимізувати управлінський процес і раціонально використовує мережу ліній міста, забезпечуючи ефективність спілкування абонентів і т.д.

Якщо узагальнити, то офисная атс є комплексною, «розумною» сполучною системою з багатьма функціями, яка може стати справжнім помічником у бізнесі. З її допомогою більш упорядкованим стає доступ до мережі ліній міста, організовуються платні дзвінки і невеликі конференції, а також проводиться розподіл вхідних телефонних дзвінків по внутрішній мережі.

18-12-14-foto-600x400-1

Додаткові функції

Сучасна офісна АТС володіє наступними додатковими можливостями:
дозволяє економити на міжміського зв’язку, так як кожен співробітник отримує персональний код доступу до неї;

дає можливість створювати обмеження доступу для співробітників (залишається внутрішня, міська чи міжміська);

значно полегшує роботу операторів (автооператор та інші функції), що гарантує зниження витрат компанії на зв’язок до 15%.

Що слід знати при виборі АТС?

1. У телефонних станціях використовується модульна конструкція, що дозволяє збільшувати кількість ліній всередині і ззовні, а також створювати додатковий функціонал, який спочатку не передбачений. Фахівці рекомендують придбати відразу більш модифікований варіант, що дозволяє збільшувати потужність, аніж потім міняти наявну АТС на більш потужну.
2. Якщо ви купуєте аналогову міні-АТС, то кількість вашого персоналу не повинно перевищувати 50 осіб. Також не варто чекати від цього обладнання особливих функцій – їх в даному варіанті не так вже й багато, але зате і вартість аналогового варіанту невелика (30-50 $ за порт).

Цифрову АТС використовують коли:

  • є потреба в розширеному функціоналі;
  • необхідно підключатися до ліній різної модифікації;
  • потрібно підключати телефони за допомогою звичайної двопровідної системи.

У цифровому варіанті сигнали перетворюються з дпомогою імпульсно-кодової модуляції (у аналогових – електричний сигнал). Більша гнучкість системи обумовлює збільшення вартості до 400 $ за порт, про що слід знати при виборі АТС.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button