Різне

Як вибрати перстні для заручин?

Коли двоє людей люблять одне одного, рано чи пізно постає питання про весілля, перед якою молода людина обов’язково робить дівчині пропозицію.

У кращих традиціях зарубіжних фільмів в цей романтичний для двох момент наречений розкриває перед дівчиною заповітну коробочку з кільцем для заручин і ставить одне з головних питань у житті.

Зараз колишнє значення заручин як знакової події йде в минуле, заручини не є юридичним актом і ні до чого не зобов’язує закоханих, але сам факт підношення кільця в знак серйозності намірів нареченого і раніше популярний. Так яке кільце дарують на заручини?

foto_cikavosti_28.08.2014-07_resized

Традиції на заручини – від старовини до сьогоднішніх днів …

Традиція дарувати нареченій на заручини кільце пов’язана з обручками, а саме з символізмом самого предмета – кільця. Його символом є коло, що представляє нескінченність. Два кільця – у нареченого і нареченої – символізують математичний знак нескінченності. Таким чином, обручки молодої пари підтверджують нескінченність їхнього кохання.

Першим кільце з діамантом – традиційний варіант кільця для заручин – своєї коханої послав австрійський герцог Максиміліан Австрійський в 1477 році.

Діаманту в ті часи приписувалися чудодійні властивості, зокрема, здатність викликати любов. Так герцог хотів приворожити дочку французького короля Марію Бургундську. Вона не встояла перед таким натиском і цінним подарунком і погодилася на шлюб.

Зараз традиція дарування нареченим кільця і прийняття його нареченою означає готовність пари вступити в законний шлюб і підтверджує серйозність їх намірів. Наречена за згодою вийти заміж повинна носити кільце для заручин до офіційної церемонії одруження.

Пізніше кільце для заручин можна носити разом з заручним або на іншій руці, а також можливе його зберігання в якості сімейної реліквії для передачі майбутнім поколінням.

Якщо заручини зривається з якихось причин або пара розходиться вже після весілля, виникає питання, потрібно чи ні повертати таке кільце. Зазвичай це питання обговорюється колишнім подружжям разом.

Але в одному випадку повернути кільце потрібно обов’язково: якщо кільце для заручин підносилася як сімейна реліквія, яка кілька десятків років або століть передавалася з покоління в покоління в родині чоловіка.

Вибір кільця для заручин

При виборі кільця для заручин молодій людині варто дотримуватися наступних принципів:

Розмір не має значення. Розмір самого кільця, розмір діаманта або іншого дорогоцінного каменю в кільці не настільки важливий, як його стиль. Підібрати кільце, що припадає до смаку своїй обраниці, куди важливіше, ніж шокувати дівчину і громадськість величезним каменем.

Кожна дівчина цінує унікальність та оригінальність при виборі подарунка. Дарувати кільце, як у знайомої або родички, не варто. Будь-якій дівчині буде приємно, якщо її обранець прагне підібрати підходяще саме їй кільце, тому варто робити http://bendes.ru/, оригінальність гарантована.

Кільце не обов’язково має бути з діамантом. Молоді люди зараз частіше віддають перевагу модним і не зовсім відповідним заручини (в традиційному розумінні) кільцям. Головне – вибрати модель, яка викличе захоплення у нареченої, а це не завжди кільце з діамантом: можливо, хтось без розуму навіть від кілець з дроту.

Щоб вибрати кільце з діамантом, не потрібно бути експертом.

Якщо молода людина все-таки вирішив дарувати класичний варіант кільця для заручин, перед покупкою потрібно лише ознайомитися з деякими дрібницями (дізнатися про види, способах огранки і чистоту діамантів, вибрати надійний ювелірний магазин, дізнатися розмір пальця майбутньої дружини), а потім можна покластися на допомогу професіоналів – продавців або консультантів в ювелірному салоні.

Різновиди та особливості кілець для заручин

Перед вибором кільця для заручин, потрібно розглянути різні варіанти по:

матеріалу:

Матеріал для кілець використовується різний, але найчастіше вибирають золоті кільця для заручин. Слід знати, як отримують різні відтінки золота.

Для створення кілець з рожевого золота в сплав додають мідь, для білого – нікель або паладій, причому якщо паладій – дорогоцінний і гіпоалергенний метал, то нікель може викликати роздратування на шкірі.

Також поширені кільця зі срібла (для тих, хто не носить золотих прикрас) і з платини, яка цінується дорожче золота, але володіє брудно-сірим відтінком.

наявності каменів і їх вага:

Найчастіше для традиційних кілець для заручин вибирають моделі з діамантами. Вибираючи діамант, потрібно врахувати його величину, яка вимірюється в каратах, колір (чим світліший діамант, тим він цінніший), чистоту (чим чистіший, тим цінніший) і огранювання, яка визначає його форму і блиск.

дизайну:

Сучасні дизайнерські тенденції кілець діляться на класичні (кільце з діамантом круглого огранювання), модні (використання діамантів різних кольорів і нестандартного ограновування) і Art-design (вінтажні кільця і кільця з нетрадиційних матеріалів).

Незвичайні кільця для заручин для закоханих

Найбільш незвичайними та оригінальними вважаються кільця, які дійшли до нас з різних епох, а також кільця з нетрадиційних матеріалів (наприклад, у молоді зараз популярні кільця з титану).

В середні віки було популярним кільце у вигляді двох скріплених рук. Іноді використовують два або три кільця, які, з’єднуючись один з одним, утворюють якесь зображення, зокрема, скріплені руки. Такі кільця називаються кільцями-головоломками або кільцями-близнюками.

Також цікаве кільце у вигляді двох рук, що тримають серце з короною. В ньому серце вважається символом любові, руки – символом довіри, а корона – символом вірності. Називається таке кільце Кладдахскім кільцем на честь поселення в Ірландії.

Незвичайним є зміїне кільце, історія якого почалася з часів королеви Вікторії. Змія тоді вважалася символом вічного кохання та вірності. Кільце може виглядати у вигляді однієї змії, обвитою навколо пальця, або у вигляді двох змій, переплетених між собою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button