Ґаджети

Що найгірше в iPhone 7? iPhone 7 Plus!

У Apple пішло кілька років на те, щоб завоювати ринок фаблетів. У 2014 році компанія вперше представила відразу дві нові моделі смартфонів – 4,7-дюймовий iPhone 6 і 5,5-дюймовий iPhone 6 Plus. У 2015 році Apple діяла за такою ж схемою. Очікується, що «яблучна» корпорація і в цьому році не стане змінювати традиціям, хоча один час в Купертіно планували випустити одразу три нових iPhone.

iphone-7-plus-hajek-1

Наступне покоління iPhone чекає одне нововведення, яке, швидше за все, не сподобається шанувальникам продукції Apple. Незважаючи на те, що дизайн пристроїв в цілому не зміниться, новинка порадує унікальним нововведенням у вигляді просунутої камери – але тільки, якщо користувач вибере правильну модель.

«Подвійна камера у старшої моделі iPhone дозволить знімати більш яскраві і деталізовані фотографії, розповіло джерело, яке отримало доступ до прототипу майбутнього девайса, – пише Bloomberg. – Обидва сенсора захоплюють колір по-різному і роблять знімки одночасно; потім вони об’єднуються в один кадр. Здвоєна камера дозволить домогтися більш якісних фотографій в умовах низької освітленості. Поєднання знімків з двох сенсорів також дозволить зберігати якість при масштабуванні та покращувати зйомку в умовах недостатнього освітлення. Компактна версія iPhone не буде включати подвійну камеру».

Вперше з 2014 року нові моделі iPhone будуть настільки відрізнятися. Технічні характеристики смартфонів близькі, але ось камера iPhone 7 Plus істотно перевершить її в 4,7-дюймовому iPhone 7. Крім того, iPhone 7 Plus також може отримати більше оперативної пам’яті для обробки знятих зображень.

note-2

Дивлячись на чутки про новий iPhone 7, створюється враження, що в цьому році Apple вирішила змусити користувачів перейти на 5,5-дюймові моделі. Інакше чим пояснити відсутність камери нового покоління у найпопулярнішої 4,7-дюймової версії.

«Схоже Plus-версія iPhone 7 дійсно буде єдиною з подвійним об’єктивом. Сумно, якщо це правда», – написав журналіст і відомий фанат Apple Джон Грубер.

Найнеприємніше полягає в тому, що 4,7-дюймовий iPhone не стане кращим, з того, що запропонує Apple в цьому році. Користувачам, які воліють компактні смартфони, доведеться задовольнятися звичайною камерою. Адже саме фотозйомці компанія приділяє найбільше уваги.

Як зазначає Грубер, настільки радикальна відмінність у нових моделей iPhone одного покоління зустрічається вперше. До цього єдиною різницею в плані зйомки була лише оптична стабілізація зображення.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments