Ґаджети

Чому шкідливо заряджати смартфон вночі. Думка фахівців

Фахівці стверджують, що у гаджетів, які залишають підключеними до зарядного пристрою на всю ніч, все-таки швидше скорочується ресурс акумулятора.

Image by nickypung from Pixabay

Експерти запевняють, що якщо до повністю зарядженого смартфона залишити підключеним мережевий адаптер живлення, це веде до швидшої зміни хімічного складу батареї, що негативно позначається як на терміні її служби, так і на швидкості розрядки. Деградація акумулятора, вважають фахівці, відбувається незважаючи на те, що основні виробники смартфонів встановлюють захист від перезарядження.

До того ж вони відзначають рекомендацію виробників пристроїв підтримувати заряд батареї в межах 30-50 відсотків, навіть якщо гаджет не використовується. 100-відсоткова зарядка, так само як і повна розрядка, однаково шкідливі для акумулятора. Втім, деякі експерти вважають, що дана теза застаріла, тому що вона не враховує сучасні технології виробництва і оптимізації батарей. Коли акумулятор смартфона досягає 100% заряду, зарядний пристрій припиняє подачу струму, пояснюють фахівці.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button