Різне

Що таке дропшіппінг і як з його допомогою заробити?

Дропшіппінг – це метод ведення бізнесу (своєрідний вид партнерської програми), при якому виробник товару довіряє реалізацію свого товару посереднику – дропшіпперу. Посередник знаходить покупців товару і приймає від них оплату. Далі він перераховує гроші виробнику-продавцю, повідомляє йому адресу кінцевого покупця, і той готує комплектування і відправлення замовлення. За такою ж схемою працюють не тільки компанії-виробники, а й, наприклад, ряд інтернет-магазинів.

Дропшіппінг (від англ. Dropshipping – пряма поставка) – схема торгівлі, при якій реалізація продукції виробника здійснюється посередником (дрошіппером). Прибуток посередника формується за рахунок різниці між вартістю товару у виробника і ціною, за яку товар було продано клієнту. Дропшіппінг широко поширений в країнах західної Європи і США. В даній статті докладніше розповімо про те, як можна заробити за допомогою дропшіппінг або прямих поставок, поглянимо на плюси і мінуси.

foto_cikavosti_22.10.2014-07-01

В Інтернеті на сьогоднішній день тисячі інтернет-магазинів, що займаються продажами абсолютно різної продукції. Це може бути техніка і електроніка, побутова хімія, одяг, різні аксесуари і т.д. Зрозуміти, який із цих магазинів займається дропшіппінгом досить складно. Але по суті клієнту про це знати не обов’язково, так як дана схема торгівлі не несе ніякої шкоди покупцеві.

У чому переваги прямих поставок для посередника – дропшіппера?

1. Йому не потрібен стартовий капітал для того, щоб почати бізнес. Не потрібно закупівля товару, як у випадку мережевого маркетингу, або складські приміщення, як у випадку звичайної роздрібної торгівлі. Таким чином, дропшіппінг не несе в собі фінансових ризиків.

2. Прибуток посередника складається з різниці вартості товару у виробника і встановленою ним вартістю, тобто з різниці між оптовою та роздрібною ціною. Компанії, що працюють за схемою дропшіппінг чи магазины дропшипинга, пропонують посередникам товар за ціною, яка нижча, ніж роздрібна ціна того ж виробника на його сайті.

2. Посередник вільний від турбот по відправці товару – цим займається постачальник. Поставка товару може здійснюватися по всьому світу.

3. Дропшіппер може співпрацювати відразу з декількома компаніями одночасно і займатися реалізацією будь-якої кількості найменувань товарів.

4. У схемі дропшіппінг постачальник найчастіше пропонує послугу приховування інформації про джерело поставки або навіть послугу відправки товару від імені посередника. Таким чином, дропшіппер може створювати свою власну торгову марку і рекламувати її – і це теж не варто йому ніяких витрат.

Схема Дропшіппінг в цілому представлена нижче на малюнку:

foto_cikavosti_22.10.2014-07

Кожен розібратися з усім зможе і сам.

Схема Дропшіппінг, за якою працюють маса людей в Україні, Росії та Білорусії так само зрозуміла:

– Ви знаходите вигідні (іноземні) сайт;
– Створюєте свій інтернет-магазин і викладайте картинки, фото із зображенням товару в свій магазин, встановлюєте ціни;
– Ваш клієнт робить у вас покупку, оплачує повністю вартість товару;
– Ви робите замовлення товару в (іноземному) магазині, вказуєте при цьому адресу свого покупця.

Як заробляти на дропшіппінг

Як правило, дропшіппери займаються реалізацією товарів на онлайн-аукціонах або електронних дошках оголошень. Такий спосіб не вимагає наявності свого сайту-магазину. Проте якщо у дропшіппера маються web-ресурси, на яких він може пропонувати продукцію, то це хороший додатковий інструмент для ведення бізнесу. Дропшіппер реєструється на аукціоні, створює лоти з описом товарів (число цих лотів у таких бізнесменів доходить до декількох тисяч!) і приймає оплату за товар. Далі він йде в свій аккаунт на сайті виробника або магазину, оплачує покупку цього товару і повідомляє адресу доставки. Його місія на цьому практично завершена.

Висновок

Дропшіппінг – це досить легкий і зовсім невитратний вид підприємництва, що вимагає від бізнесмена тільки однієї якості – відповідальності і тільки одного інструменту – комп’ютера з виходом в мережу. Дропшіппінг можна займатися паралельно з основною роботою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button