Людина

Музика в офісі покращує продуктивність працівників

Нове дослідження припускає, що прослуховування музики в офісі підвищує швидкість і точність виконання працівниками завдань, таких як введення даних, коректура тощо.

Результати експерименту, що проводився в офісі, показали, що 88% найбільш точно виконували поставлені перед ними завдання при прослуховуванні музики.

foto_cikavosti_22.10.2014-05

Дослідження також показало, що 81% завершили роботу швидше, коли грала музика. Дослідники виявили, що на результативність працівників впливає жанр музики, що прослуховують. Більш того, для підвищення продуктивності слід вибирати музику для кожного певного виду діяльності. Наприклад, для заповнення податкових декларацій найкраще підходить класична музика. Вона є найбільш ефективною, оскільки її прослуховування підвищує математичні навички.

Прослуховування композицій Майлі Сайрус або Джастіна Бібера може також поліпшити швидкість роботи – 58% тих, хто займався введенням даних завершили роботу швидше, слухаючи їхні пісні.

Читайте також: Як музика, яку ми слухаємо, впливає на нас?

Під час редактури найкращої продуктивності вдалося домогтися при прослуховуванні танцювальної музики. Учасникам, які працювали під треки Девіда Ґетта, вдалося впоратися з роботою на 20% швидше, ніж тим, хто працював без музики.

Клубна музика також справила позитивний вплив при перевірці правопису.

Дослідження, проведене британськими дослідниками, показує, що тихі офіси можуть бути найменш продуктивними. Отож, вам залишилося http://upsound.com.ua/ для прослуховування улуюленної музики в вашому офісі.

“Експеримент показав позитивну кореляцію між прослуховуванням музики і продуктивністю. Загалом, він показав, що при прослуховуванні музики, 9 з 10 чоловік впоралися зі своєю роботою краще”, – сказав доктор Девід Льюіс, голова компанії, що проводила дослідження.

Він також зазначив, що музика є неймовірно потужним інструментом управління в підвищенні ефективності робочої сили. Вона може надати дуже благотворний вплив на моральний дух співробітників і допомогти підвищити їх продуктивність, що сприятиме підвищенню чистого прибутку компанії.

Дослідження також показало, що коли люди сиділи в тиші, вони зробили найбільше помилок при вирішенні рівнянь і при перевірці орфографії.

Читайте також: Музика в супермаркетах використовується спеціально для зомбування покупців

“Збільшення рівня продуктивності при виконанні роботи під музику, вражає, – заявили дослідники. – Даний проект нагадує про численні переваги, які можуть бути отримані від прослуховування музики на роботі”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button