Різне

Що таке естетична стоматологія?

estetychna_stomatolohia_resizedНам пощастило. У наш час з’явився такий розділ медицини, як естетична стоматологія. Тепер стоматологи можуть не тільки вилікувати будь-яке захворювання, але і зробити посмішку красивою. Зараз центр эстетической стоматологии з’явився не тільки у великих, але і в невеликих містах нашої країни.

Сьогодні існує безліч технологій і методик, які можуть допомогти навіть у найскладніших випадках. Кваліфікований фахівець може змінити Вам колір і форму зубів, усуне щілини між верхніми різцями, допоможе виправити інші дефекти.

Потрібно лише пам’ятати, що перед будь-якою косметичною операцією Вам доведеться пройти підготовку – пройти обстеження у терапевта, вилікувати хронічні захворювання порожнини рота (стоматит, запалення ясен, карієс і т.д.).

Що ж може зробити для Вас фахівець з естетичної стоматології? Одна з традиційних технологій – відновлення зубів з використанням матеріалів, які дають можливість повернути емалі блиск, прозорість і колір, виправити дефекти передньої поверхні коронки. Зараз існує приблизно 30 відтінків таких матеріалів.

Медики постійно вдосконалюють свої методики. Естетична стоматологія пропонує одну з найбільш передових технологій – використання вінірів. Це порцелянові пластини не товстіші від аркуша паперу. Їх використовують при серйозних дефектах і ушкодженнях нижньої щелепи. Вініри кріплять на передню поверхню емалі. Для цього використовують спеціальний цемент. Така методика дає можливість вирішити одночасно проблеми форми і кольору зуба. Колір вінірів можна підібрати відповідно з відтінком «рідних» зубів.

Якщо з якихось причин вініри використовувати не можна, Вам можуть запропонувати протезування за допомогою коронки, виготовленої з порцелянової кераміки. Це легка коронка. Виглядає вона природно. Для проведення такого протезування знадобиться всього пара відвідувань лікаря. Спочатку лікар зробить рентген з контрастною речовиною і зніме зліпок, по якому в лабораторії буде виготовлена ??коронка. Через кілька днів лікар встановить її на Ваш різець. Така коронка по виду практично нічим не відрізняється від природних зубів, а по міцності навіть перевершує їх.

Якщо Ви хочете тільки змінити колір, Вам можуть запропонувати мікрошліфовку з використанням новітніх технологій відбілювання. У домашніх умовах Ви не зможете домогтися такого швидкого і помітного результату. А професіоналу це під силу. При цьому Ваша емаль пошкоджена не буде.

У наш час гарна посмішка доступна всім!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button