Різне

Що таке товарний знак?

10-12-14-foto-250x250-1Практично кожній людині, яка робить свою роботу на високому рівні хотілося б, щоб вона була відзначена і кимось іншим. Можливо, саме це і призвело до того, що ще в 1000 роках до нашої ери індійські ремісники почали малювати на власних художніх творах свої підписи, перед тим як відправляти їх до Ірану. Щось схоже використовувалося і в часи правління Римської Імперії, коли, наприклад, знамените гончарне клеймо Fortis стало настільки популярним, що його навіть почали підробляти. Всі ці підписи і гончарні клейма якраз і стали попередниками нинішніх товарних знаків, без яких уявити сучасний ринок найрізноманітніших видів продуктів просто неможливо.

Торговельний знак – це своєрідне позначення власника будь-якого товару або ряду товарів, що дозволяє ідентифікувати цього власника серед всіх інших виробників. Товарні знаки можуть розроблятися з: емблем, слів, букв, цифр, зображень, підписів, квітів, малюнків, комбінацій різних відтінків та інших графічних об’єктів, слів, гасел, позначень та інших елементів, які тільки можуть прийти в голову дизайнерам. Звичайно, за умови, що ці елементи не є забороненими в країні, в якій вони реєструються. До речі, реєстрація ця складається відразу з декількох етапів. По-перше – ясна річ, що двох однакових товарних знаків в одній державі бути не може. Тому спочатку необхідно провести перевірку на схожість з уже зареєстрованими знаками. Якщо таких немає, то потім подається заявка на реєстрацію нового товарного знака, після чого клієнт може отримати відповідне свідоцтво.

Зареєструвати новий http://www.zuykov.ru/, захистити свої права на його законне використання, продовжити термін дії ліцензії, а також провести інші операції, що стосуються товарних знаків можливо самостійно або за допомогою відповідної організації. А й справді, право на використання товарних знаків захищається законом про інтелектуальну власність. Про це не варто забувати, особливо коли хтось використовує їх без вашого дозволу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button