Різне

Що цікавого подивитись в Ужгороді?

Ужгород – найвіддаленіший, найменший та найзатишніший обласний центр України. У місті навіть люди нікуди не поспішають, живучи за своїм власним ритмом життя. Тому, якщо хочеться відпочити у спокої та тиші, варто відвідати цей чудовий край.

Де зупинитися?

В Ужгороді досить багато готелів, де можна зняти комфортабельний номер. Якщо ж хочеться трішки зекономити, не менш, а іноді і більш комфортні умови можуть запропонувати власники квартир, що здаються подобово. Таке житло шукайте на ЛУН.ua: на сайті є як бюджетні, так і елітні варіанти нерухомості.
В Ужгороді можна зняти 1-кімнатне помешкання по ціні від 140 грн. за добу. Більш комфортабельні та обладнані сучасною технікою квартири здаються по ціні 200-350 грн. за добу.

10-02-15-foto-600x449-1

Що відвідати?

На Закарпатті є що подивитися, і Ужгород не є виключенням. Хоча в останньому огляд пам’яток можна зробити досить швидко. Центр міста маленький та дуже милий, найбільш цікаві речі можна оглянути на Замковій горі. До них відносяться Хрестовоздвиженський собор, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородський замок.

На центральній вулиці міста є невелика і затишна Корзо, що означає «місце для прогулянок». На цій пішохідній вулиці розташовані кафе та магазини. Причому всі вони знаходяться у старовинних будинках, зведених на рубежі ХІХ-ХХ сторіч. Корзо, вулиця Волошина та Театральна площа – це місця для прогулянок та відпочинку.

На Корзо можна побачити пам’ятник ліхтарнику. Ця пам’ятка в буквальному сенсі слова висить на стіні будівлі і з 2010 року встигла стати візитівкою міста. Присвячена вона ліхтарнику дяді Колі, який протягом десятиліть бездоганно виконував свою роботу.

Тим, хто цікавиться архітектурою, однозначно захочеться побачити Римо-католицький костел Святого Юрія та хасидську синагогу, побудовану у мавританському стилі (зараз в цій будівлі розташована філармонія). Обидві пам’ятки знаходяться в самому центрі Ужгороду. Крім них, тут є ще безліч гарних старовинних будинків.

На іншому березі річки Уж розташована новіша частина міста. З центру можна потрапити до неї по пішохідному мосту. В цьому районі також багато цікавих старовинних будівель. Найпомітнішою з них є великий і сучасний вокзал, збудований не тільки з великим розмахом, а і зі смаком.

Місцеві мешканці радять хоча б раз в житті приїхати в Ужгород наприкінці квітня чи на початку травня. В цей час у місті цвіте сакура і воно виглядає просто вражаюче красиво!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button