Всесвіт

Шість астероїдів пройдуть на безпечній відстані від Землі в 2027-2029 роках

Шість астероїдів зблизяться з Землею протягом двох років у період після 2027 року. Про це повідомив інтернет-портал Space.com з посиланням на фахівців Національного управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA), які брали участь у конференції з питань захисту від астероїдів в рамках Міжнародної академії аеронавтики.

“Перший з шести астероїдів зблизиться зі Землею в 2027 році”, – повідомив співробітник Лабораторії реактивного руху в Пасадіні Ленс Беннер. Це небесне тіло, що отримало позначення 1990 MU, згідно з попередніми оцінками, має діаметр 2,8 км. Після цього з Землею зблизяться ще кілька астероїдів, причому, проміжок часу між кожним таким випадком буде, за словами Беннера, “нетривалим”. Останнім з цієї шістки зблизиться зі Землею в 2029 році астероїд Апофіс. Експерт підкреслив, що жодне з цих небесних тіл не буде представляти загрози для Землі, хоча два з шести пройдуть на відстані меншій, ніж відстань від Землі до Місяця.

За оцінками НАСА, в навколоземному просторі можуть перебувати приблизно 17 тис. ще не виявлених астероїдів.

У жовтні 2021 року NASA планує запустити автоматичну станцію Lucy для вивчення семи астероїдів Сонячної системи. У квітні 2025 року вона повинна зблизитися з невеликим астероїдом Дональдджохансон в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером, який був відкритий у березні 1981 року. Потім в 2027-2028 роках Lucy облетить різні за формою астероїди Еврибат, Полімела, Левк і Ор. Крім того, в 2033 році зонда належить вивчити бінарний астероїд Патрокл-Менетий.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button