Поради

Шість правил здоров’я від Кацудзо Ніші

Японський професор Кацудзо Ніші (1884-1959) ріс кволою і хворобливою дитиною. Постійні проблеми зі здоров’ям наштовхнули юнака на вивчення нетрадиційної медицини. Підсумувавши результати досліджень попередників, вчений вивчив і перевірив на практиці близько сотні тисяч різних оздоровчих методик. Основним «дітищем» вважається унікальна «Система здоров’я Ніші».

17-12-14-foto-600x346-1

Згідно з дослідженнями Ніші, ракові клітини виникають і прогресують через надлишок окису вуглецю в організмі людини. У процесі переробки їжі людський організм виробляє глюкозу, яка перетвориться в оцтову, а потім у мурашину кислоту. У підсумку результатом переробки є вуглекислий газ і вода. Проте брак кисню призводить до того, що мурашина кислота перетворюється в щавлеву кислоту, з якої виходить окис вуглецю. Друга і третя причини раку: брак вітаміну С і запори.

Японська філософія Ніші полягає в теорії: «Стався до свого організму як до священної посудини – не дозволяйте вмісту застоюватися і прокисати». В якості профілактики раку професор пропонує 3 головних напрямки: очищення від шлаків, насичення організму вітаміном С і регенерація кровоносних судин.

Для видалення окису вуглецю практикується терапія «оголення»: прийняття повітряних ванн 6-15 разів на день по 10 хвилин. Дуже важливо, на думку Ніші, приймати вранці коктейлі з свіжих соків п’яти овочів: морква, томат, селера, буряк, гарбуз. А протягом дня корисний холодний чай з листям шипшини і чорної смородини. Один день на тиждень Ніші рекомендує відводити лікувальному голодуванню і пити тільки очищену воду в міру відчуття нападів голоду.

Популярною методикою стали «Шість правил здоров’я»:

1. Спати на твердому ліжку з натурального дерева. Коли тіло лежить на твердій поверхні, розподіл ваги відбувається рівномірно, а м’язи повністю розслабляються. Тверде ліжко вважається кращим засобом виправлення викривлень хребетного стовбура.

2. Висота подушки повинна відповідати відстані від шиї до плеча. 3-й і 4-й шийні хребці повинні знаходитися на верхній подушці.

3. Вправа «Золота рибка». Лягти спиною на тверду поверхню. Потягнути пальці ніг на себе, а руки схрестити за шиєю. У такому положенні необхідно здійснювати дрібні вібрації тілом на зразок риби, що коливається на хвилях. Вправа рекомендується виконувати натщесерце вранці і ввечері по 2-5 хвилин.

4. Здорові капіляри. Лягти спиною на тверду поверхню. Підняти руки і ноги вертикально тулуба. Протягом 3-5 хвилин вібрувати руками і ногами (дрібна тряска). Так стимулюється робота кровоносних судин.

5. Вправа «Стулення долонь і стоп». Лягти на спину, покласти руки на груди. Зімкнути долоні і стопи. Глибоко вдихнути і видихнути. Потім розкрити долоні, продовжуючи торкатися подушечками пальців, і рухати руками від себе і назад. Теж саме зробити з ногами, намагаючись не розмикати стопи до кінця. Повторити по 10 разів, потім полежати в спокої з зімкнутими ногами / руками 10 хвилин. Вправа координує функції м’язів і не дає застоюватися судинах паху, живота і стегон.

6. Тримати хребет в напрузі. Сидячи на стільці, піднімати і опускати плечі по 5-10 разів, нахиляти голову в різні боки, обертати головою, обертати кистями і стопами. Не забувати потягуватися в ліжку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments