Людина

Чому дітей тягне на солодке

У пологовому будинку замість прикладання до грудей дітям можуть вводити 5% глюкозу. Так, вона виведе токсини, але це буде обман. Глюкоза — це чиста енергія. І для організму це страшний обман.

Організм тепер думає, що найкраще чому можна втамувати свій голод — це цукор.

Пішов рецепторний імпринтинг на смак 5% глюкози і тепер все, що б не відбувалося з цією дитиною, які б стреси або загрози для життя не відбувалися — єдине, на що його буде тягнути для захисту від цих стресів — це солодке. Відповідно, дитина весь час буде хотіти глюкозу, солодке, картоплю, макарони, білі булки, виноград, банани, тобто всю ту групу продуктів, що призводять до діабетичного обміну речовин і формуванню цукрового діабету II типу.

Фатальна помилка — не дати дитині груди після пологів

Епідемія діабету II типу, яку ми спостерігаємо зараз, була сформована в той момент, коли «технології здоров’я» стали замінювати перше прикладання до грудей подачею 5% глюкози.

Це було зроблено не випадково. Це було зроблено в інтересах корпорацій, які просувають вуглеводний тип живлення. Адже весь фаст-фуд побудований на вживанні вуглеводів, тому що продукти з вмістом вуглеводів — вони найдешевші, їх легше всього зберігати і за допомогою різних ароматизаторів їм можна надавати будь-які смаки.

Материнське молоко не менш солодке ніж глюкоза — але в ньому не цукор, а лактоза. Це речовина, яка в нашому кишечнику правильно розщеплюється, формує біфідо — і лактозахист, дає ту енергію і в тій кількості, яка нам потрібна.

Цей досконалий природний механізм ламається, коли материнське молоко замінюється 5% глюкозою та механізм рецепторного імпринтингу в подальшому неможливо перекалібровати. Ми ніколи не зможемо змінити перше рецепторне враження, як ми ніколи не зможемо змінити перше враження від зустрічі з людиною або від викурювання першої сигарети.

Тобто немає більш фатальної помилки, ніж не дати дитині груди після пологів. Зараз величезна кількість технологів працює над механізмом коригування рецепторного враження — це питання і тривалого часу і фінансових вкладень.

А механізм першого прикладання до грудей абсолютно безкоштовний і безпечний жодними аргументами і чинниками не можна виправдати нездійснення цієї простої дії — післяпологове прикладання дитини до грудей. 

Кнопка «Наверх»