Людина

Підлітки, що використовують соціальні мережі більше 2-х годин в день, схильні до суїциду

За словами провідних дослідників, підлітки, які використовують соціальні мережі більше двох годин протягом дня, ризикують стати самогубцями.

e4403788d4b01a0cc20ad453eea18be3

Такий висновок медики зробили після здійснення комплексу спостережень і дослідів. Завдяки новим експериментам, вченим вдалося зафіксувати негативну тенденцію. Наукові працівники реалізували кілька випробувань, задіявши 753 людини. Серед усіх добровольців були хлопці і дівчата зі старшої школи. Проводячи опитування, психологи хотіли з’ясувати, яка кількість часу у підлітків йде на соціальні мережі.

За словами дослідників, перш за все, їх цікавили такі джерела, як Facebook, Twitter і Instagram. За підсумками здійснених проектів, науковцям вдалося визначити, що молоді хлопці та дівчата, які щоденно витрачали більше двох годин на відвідування «глобальної павутини», піддавалися суїцидальним думкам у кілька разів частіше, ніж інші представниці слабкої і сильної статі.

Автори клінічних спостережень закликають батьків ретельно стежити і контролювати поведінку своїх дітей. Негативний психологічний стан може стати причиною раптової смерті хлопчиків і дівчаток.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button