Авто

Шосе з 10 000 зарядками для електрокарів об’єднає країни Європи

Перше «електричне шосе» з 180 зарядками в ЄС пройде крізь сім країн.

Шоссе с 10 000 зарядками для электрокаров объединит страны Европы

В цілому ж по Європі побудують більше 10 тис. швидкісних електрозаправок вже до 2020 року.

Найбільша німецька енергетична компанія e.on пообіцяла до 2020 року побудувати в Європі мережу з 10 000 електрозаправних станцій. Тепер стали відомі нові подробиці амбітного проекту.

Електрозаправки будуть володіти потужністю 150 кВт, а з часом цей показник виросте до 350 кВт. З їх допомогою електромобіль з запасом ходу 400 км можна буде зарядити повністю всього за півгодини.

Система дозволить європейцям здійснювати міжнародні поїздки на електромобілях без ризику залишитися з розрядженим акумулятором.

«Електрична траса» — мережа з 180 електрозаправних станцій, які з’єднають 7 країн Європи, від Норвегії до Італії, стане першим етапом нової програми Freedom is Electric. Перші заправки з’являться в Данії і Німеччини в першій половині 2018 року.

Всього компанія планує побудувати швидкісні станції підзарядки на кожних 180 км трас, що з’єднують країни ЄС. Таке розташування допоможе європейцям здійснювати міжнародні поїздки на електрокарах без ризику посадити акумулятор.

На кожній станції буде встановлено по 2 – 6 систем підзарядки. Повна зарядка акумулятора, в залежності від моделі автомобіля, буде займати 20 – 30 хвилин.

Головним партнером E. On стане європейський оператор електрозаправних станцій Clever.

«Ми повинні підготуватися до масового впровадження електромобілів. Потрібно побудувати інфраструктуру і перестати турбуватися через обмежений запас ходу. Поки що нам не вистачає мережі заправок, що з’єднує міста і країни,» — повідомили представники Clever.

Одним з інвесторів проекту також виступить Євросоюз, який вкладе в проект €10 млн з 2017 по 2020 рр, повідомляє hightech.fm

Кнопка «Наверх»