Технології

Штучний інтелект навчить людей кодувати інформацію

Компанія Intel, що займається переважно виробництвом чіпів і мікропроцесорів, у співпраці з Tresson Robotics анонсувала новий проект під назвою Jimmy – the 21-st Century Robot, який був представлений громадськості в рамках виставки інноваційних досягнень IDF в США.

foto_cikavosti_16.09.2014-05_resized

Intel в даний час займається розробкою нової платформи. Власники зможуть самостійно допрацьовувати її, завантажувати в неї файли і видозмінювати зовнішній вигляд на свій розсуд: деякі зовнішні деталі робота можна буде також друкувати на 3D-принтері. Крім того, автори ідеї обіцяють додатки, які користувачі будуть завантажувати в Jimmy, змінюючи його поведінку, мову і стиль рухів.

Читайте також: Роботи готові почати промислову революцію

Проте основний напрямок діяльності Jimmy – викладання. Робот з’явиться в двох модифікаціях, які будуть відрізнятися не тільки ціною, але і сферами застосування. Великий і дорожчий робот, що працює на процесорі Intel Core i5, відправиться в університети та бізнес-школи. Спрощена версія, що працює на платформі Intel Edison, буде навчати дітей кодуванню при школах.

Дана платформа вперше застосовується при створенні штучного інтелекту, але творці вже встигли оцінити всі її переваги: в ній є доступ до бездротового з’єднання через Wi-Fi і Bluetooth, що дозволяє управляти роботом дистанційно. Чіп пов’язує роботу серверів і моторів, координуючи всі рухи. Як стверджують у компанії Intel, створити доступного в ціновому відношенні робота на іншій платформі в даний час не представляється реальним, так як сьогодні тільки Intel Edison має настільки широкий спектром можливостей, не кажучи вже про те, що його використання дозволило скоротити вартість Jimmy в десять разів .


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button