Здоров'я

Сік на сніданок, який перешкоджає розвитку смертельної гіпертонії

Одним з найефективніших природних засобів, які перешкоджають розвитку підвищеного тиску і смертельної гіпертонії, є вишневий сік. Про це розповіли фахівці NHS, Національної служби охорони здоров’я Великобританії – вони радять регулярно пити його вранці.


За словами британських медиків, ризик несприятливих змін артеріального тиску можна знизити, внісши деякі зміни в раціон або спосіб життя. Наприклад, почати регулярно під час сніданку пити вишневий сік. Така звичка знижує шанси на розвиток смертельних наслідків гіпертонії, стверджують експерти.

Відомий у Великобританії дієтолог Сара Брюер нагадала, що високий кров’яний тиск, гіпертонія, створює додаткове навантаження на кровоносні судини й життєво важливі органи. Цей стан може призвести до деяких смертельним ускладнень, включаючи інсульти і серцеві напади. Фахівець рекомендує людям з проблемою підвищеного тиску пити на сніданок вишневий сік.

«Сік з кислої вишні монморансі так само ефективний для зниження артеріального тиску, як і деякі гіпертонічні препарати», – заявила доктор Брюер.

Дієтолог пояснила, що особливо корисним для людей з гіпертонією цей сік роблять його антиоксидантні речовини: ці поліфенольні сполуки, які допомагають кровоносним судинам розширюватися, покращуючи їх еластичність.

«Вишневий сік – один з найефективніших природних засобів, які перешкоджають високому тиску. Регулярне споживання 60 мл соку, розведеного водою або доданого в смузі, йогурт, може знизити систолічний кров’яний тиск на 7 міліметрів ртутного стовпа», – розповіла Брюер.

Експерт додала, що у людей, чутливих до компонентів соку, гіпотензивний ефект може бути швидким: кров’яний тиск може почати знижуватися протягом години після вживання вишневого соку і потім ще кілька годин не підвищуватися.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button