Земля

Новий землетрус в Індонезії: глибина поштовху була понад 500 км

У вівторок сильний підводний землетрус стався біля узбережжя головного острова Індонезії — острова Ява. На диво, ніхто не постраждав і не отримав серйозних пошкоджень. Дані про землетрус надали Геологічна служба США і Індонезійське агентство з метеорології, кліматології і геофізики.

Геологічна служба США оприлюднила дані: землетрус магнітудою 6,6 бала було зосереджено приблизно в 94 км на північ від Батанга, прибережного міста в провінції Центральна Ява. Землетрус спостерігався на глибині 528 км.

Індонезійське агентство з метеорології, кліматології і геофізики, своєю чергою, заявило, що магнітуда поштовхів була 6,1 і не викликала цунамі.

Наприклад, сильний землетрус магнітудою 9,0 з епіцентром, що знаходився в 373 км на північний схід від Токіо, викликав цунамі з висотою хвилі, що перевищувала 40 м. За отриманими даними, гіпоцентр землетрусу знаходився на глибині 32 км на схід від північної частини острова Хонсю.

Проте в агентстві заявили, що люди відчували легке тремтіння до самого острова Балі. Це пов’язано з тим, що епіцентр землетрусу був дуже глибоким.

Індонезія схильна до землетрусів і вивержень вулканів. Потужний землетрус в Індійському океані і цунамі в 2004 році призвели до загибелі в цілому 230 000 людей в багатьох країнах, більшість з них в Індонезії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button