Людина

Скільки алкоголю можна пити без шкоди для здоров’я

Експерти стверджують, що надлишок алкоголю викликає проблеми в роботі всього організму.

553b8ac635384fe9048ef3f21e507300

Однак, перш за все, порушення починаються у функціонуванні печінки. Навіть при маленьких дозах спиртних напоїв, цей орган отримує певну дозу шкідливих компонентів, які призводять до інтоксикації і головного болю. Медики настійно рекомендують випивати не більше 50 грам горілки протягом одного-двох тижнів. За словами науковців, це кількість сприятливо відбивається на здатності тіла правильно діяти.

Завдяки тому, що печінка нейтралізує більшість патогенних речовин, організм представників слабкої і сильної статі не піддається впливу мутаційних ферментів. У більшості випадків, недуги печінки носять не яскраво виражений характер, тому їх важко вчасно виявити. Європейські лікарі стверджують, що будь-яка випита доза спиртного напою не проходить для людини безслідно.

Фахівці сходяться в думці, що дія алкоголю не залежить від того, наскільки якісний напій вживає індивідуум. У будь-якому випадку, ризик розвитку смертельних недуг залишається високим серед тих чоловіків і жінок, які не контролюють своїх бажань і не вміють придушувати в собі тягу до спиртного.

 Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments