Гумор

Скільки важить один день вашого життя

Ви коли-небудь замислювалися, скільки важить важкий день? А ось в Moscow Business School знайшли спосіб порахувати, скільки важить важкий день середньостатистичної людини — причому з точністю до грама.

«У мене був важкий день», — часто говоримо ми чуємо цю фразу від інших. Але ви коли-небудь замислювалися, наскільки він «важкий» в кілограмах? У підрозділі Московського технологічного інституту Moscow Business School це підрахували навіть з точністю до грамів. Отже, скільки важить важкий день середньостатистичної людини?

Ранок

Щоб прокинутися, приготувати сніданок і привести себе в порядок, потрібно витратити 60 ккал. На тридцятихвилинну ранкову пробіжку піде 420 ккал. Якщо в нинішній мороз не завелася машина, ви пережили стрес — ще 20 ккал. Гонитва за автобусом — 38 ккал. Поїздка по пробках на таксі 40 хвилин — 84 ккал.

День

За восьмигодинний робочий день в офісі піде 780 ккал. Позапланова презентація проекту на іншому кінці міста — 240 ккал. Термінова нарада з акціонерами — 90 ккал. Збираєтеся йти з офісу, але тут дзвонить подруга і просить допомогти з переїздом. Годину упаковки речей — 260 ккал. Не рахуючи того, що добиратися до подруги ще дві години, на які піде 136 ккал.

Вечір

Дорога до продуктового магазину і назад — 61 ккал. Приготування вечері і побутові справи заберуть ще 480 ккал. Прогулянка з собакою — близько 200 ккал. На те, щоб прийняти ванну, поговорити через телефон з мамою і погортати соцмережі, піде ще 80 ккал. Нарешті, на шестигодинний сон — 217 ккал. В результаті за день витрачено 3166 ккал, що дорівнює 555 грамам.

Виходить, що важкий день важить приблизно як дитинча панди!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button