Здоров'я

Складено список правил харчування для довголіття

У Мережі поширюються численні статті про продукти, що сприяють довголіттю. Медики розвінчують цей міф, оскільки існує комплекс правил харчування, які допомагають продовжити життя.

Заяви про боротьбу зі старінням за допомогою зеленого чаю, ягід годжі та інших продуктах не цілком вірні. Вчені кажуть, що для збереження здоров’я і молодості потрібно підходити до проблеми комплексно. Для цього був складений список правил для довголіття.

Важлива помірність у харчуванні, оскільки навіть найбільш корисна їжа важко впливає на травлення у великих кількостях. Особливо тому, що калорії відкладаються у вигляді зайвої ваги. Дослідження показують, що серед довгожителів старше 80 людей з ожирінням немає. Тому рекомендується урізноманітнити раціон, щоб отримувати необхідні речовини.

Меню, що складається тільки з овочів, зернових і кисломолочних продуктів, шкідливо для людини. Дієтологи кажуть, що краще не виключати, а обмежити вживання яловичини і свинини, перейшовши на рибу. Оскільки жирні кислоти омега-3, що містяться в ній, зменшують рівень “поганого холестерину”, що зупиняє розвиток захворювань серця.

Після 40 років, варто відмовитися від молока, надмірного пиття алкоголю, напівфабрикатів і борошняних виробів. Причиною називають зниження толерантності до цих продуктів з віком, із-за чого виникають проблеми з шлунком і кишківником.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button