Здоров'я

Названі незвичайні інфекції, які привозили туристи з екзотичних країн

Фахівці розповіли про незвичайні хвороби, які не рідко привозять туристи з відпочинку, і випадках проникнення в організм паразитів. Небезпечні інфекції наздоганяють непідготовлених мандрівників в екзотичних країнах з тропічним кліматом.

Турист може заразитися черв’яками-нематодами в Таїланді, якщо з’їсть з лотка очищені фрукти. Інфекція супроводжується високою температурою, болями в животі, червоним висипом по всьому тілу. Черв’як-паразит Strongyloides stercoralis, зустрічається в тропічних регіонах, все життя живе всередині тіла людини, в результаті постійно відбувається самозараження. Піщана блоха, яка мешкає в Південній Америці, кусаючи жертву за ногу, проникає під шкіру і відкладає личинки. Уражена ділянка запалюється і напухає. Хвороба часто призводить до виникнення вторинних інфекцій, сепсису.

В екзотичних країнах можна підхопити стронгілоїдоз, вступивши в нетрадиційний статевий контакт з місцевими жителями. В Європі ця недуга, на початковій стадії протікає без видимих симптомів, зустрічається вкрай рідко, але у світі страждають понад 30 млн осіб. Дуже небезпечні укуси москітів-флеботомусів, заражених проститами. З-за цього розвивається хвороба лейшманіозу. Спочатку на тілі утворюється червоний горбок, що переходить в фурункул. Безпечні види паразитів, наприклад, Leishmania Viannia, не викликають серйозних наслідків, тому рану досить обробляти перуанським бальзамом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть