Наука

Складено ТОП-5 шкідливих для жінок продуктів

Практично кожна людина знає, що вживання деяких продуктів не рекомендовано через ймовірні загрози для здоров’я організму. Експерти в області дієтології та медицини склали ТОП-5, в який увійшли особливо небажані для жінок страви і продукти харчування.

Серед перших експерти назвали смажене, тобто м’ясо або овочі, які піддаються смаженню у великій кількості олії. Такі продукти провокують порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, можуть стати причиною появи целюліту або шкірних висипань. Шкідливо для жінок вживання макаронних виробів і білого хліба, що провокують розвиток захворювань серця і судин. Замість цього краще вводити в раціон хлібобулочні вироби з висівками або хлібці. Небажано представницям прекрасної статі вживання маргаринів, що містять у складі рослинний жир, який підвищує рівень «поганого» холестерину в організмі. Даний продукт бажано замінити вершковим маслом, вживання якого також не повинно бути надмірним.

Варто обмежити в раціоні кількість білого рису, багатого вуглеводами та крохмалем. Замість нього краще вживати коричневий або дикий рис, що містить клітковину, мінеральні речовини і вітамін B. І останній продукт ТОП-5 – цукор. Його вживання порушує роботу імунної системи жіночого організму, а також провокує збої обмінних процесів. Цукор можна замінити медом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button