Наука

Лікарі пояснили, як смартфони та комп’ютери перетворюють мозок у “смітник”

Надмірне використання смартфонів і комп’ютерів може викликати перевтому мозку, що призведе до розвитку деменції і депресії, про це повідомляє Nikkei Style з посиланням на думку японських вчених.

За словами директора клініки пам’яті “Окумура” нейрохірурга Аюмі Окумури, останнім часом збільшилася кількість випадків порушення пам’яті у людей.

При цьому такий діагноз ставлять не лише літнім людям. У категорії ризику знаходяться особи від 30 до 60 років. Саме вони частіше користуються комп’ютерами і смартфонами, перевантажуючи свій мозок інформацією.

“Коли кількість введеної інформації збільшується, мозок не справляється з обробкою і перетворюється на смітник”, — розповів Окумура.

Щоб уникнути цього, лікарі радять обов’язково давати мозку відпочинок, скорочувати час користування девайсами, а також добре висипатися. Корисний і короткий 15-хвилинний сон під час обідньої перерви.

Крім того, фахівці рекомендують не користуватися гаджетами під час їжі.

Раніше стало відомо, що використання сучасних гаджетів веде до м’язової гіпотрофії, проблеми сухого ока і короткозорості, однак на розвиток онкологічних захворювань мобільні телефони і планшети ніяк не впливають.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button