Людина

Рейтинг професій за рівнем стресу

Ким стати в житті: професором, ювеліром чи піар – консультантом? Якщо є можливість не поспішати з вибором професії, то тоді варто подумати двічі, щоб не отримати місце, де ви будете постійно піддаватися стресу.

Експерти ринку праці США склали список найбільш напружених професій. До речі, вони відразу помітили, що він є відносним, оскільки одній людині робота може здатися виснажливою, а інший буде отримувати від неї справжнє задоволення.

Рейтинг професій за рівнем стресу

Професіями з високим рівнем стресу фахівці називають військову службу, пожежних, пілотів, менеджерів, співробітників прес – служб, газетних репортерів і поліцейських.

При розподілі професій враховували одинадцять факторів: місія, перспективи підвищення заробітної плати, терміни, громадська думка про роботу, конкурентоспроможність, фізичні вимоги, виробниче середовище, небезпеку, небезпеку для власного життя, небезпеку для життя інших, публічні виступи.

Чи можуть виявитися будь-які з цих пунктів стримуючими факторами для я всіх людей, або хтось вважатиме їх привабливими, сказати складно, враховуючи той факт, що всі люди різні. Деякі журналісти, через деякий час, йдуть у вільну творчість, не витримавши стресів, комусь подобається працювати в стислі терміни. Хтось не уявляє себе ніким іншим, крім пожежного, але й знаходяться ті люди, які буквально висміюють цю професію, не розуміючи сенсу кидання у вогонь з головою.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button