Ґаджети

Смартфони з найвищою щільністю пікселів (2015)

Яку роль в смартфонах грає дисплей? Почнемо з того, що сьогодні це один з найважливіших параметрів при виборі пристрою. Якість дисплея характеризує якість смартфона в цілому, адже це саме той елемент, що моментально привертає увагу споживачів. Оцінюють дисплей за такими параметрами: кути огляду, діагональ, передача кольору, баланс білого, різкість, щільність пікселів і так далі. Про останні нам би хотілося поговорити детальніше.

9298b2df802fa15f44f3a383546ebe5e

Відповідно, чим діагональ вища, тим щільність пікселів при тій же роздільній здатності буде меншою. Для невеликих дисплеїв невеликий дозвіл може дати в сумі досить привабливу щільність, яка дозволить без напруження для очей використовувати смартфон. І сьогодні ми б хотіли поговорити про девайси, які не напружують, адже часом видима сітка рендерінгу вводить в ступор навіть не найбільш просунутих користувачів.

HTC One M9+ Supreme Camera (565 ppi)

Версія «Supreme Camera» була представлена тихо і не так давно. Проте все ж від основної версії її мало що відрізняє, включаючи дисплей. Це все той же 5,2-дюймовий QHD-дисплей з щільністю пікселів 565 ppi. Крім того, апарат порадує фанатів наявністю процесора Helio X10, лазерним і фазовим автофокусом, 21-Мп камерою ззаду, ну і, звичайно, фірмовим дизайном від HTC.

Samsung Galaxy S6

Анонс Galaxy S7 все ближче, а тим часом нинішній флагман все ще здатний дивувати. Навіть сьогодні, через чималий період з моменту виходу на ринок, пристрій здатний нарівні конкурувати з тими, що вийшли не так давно. І основну роль в цьому, звичайно, зіграли дизайн, камера, продуктивність і дисплей, щільність пікселів якого становить 577 ppi при 5,1-дюймах, окремо зазначимо SuperAMOLED-технологію.

Sony Xperia Z5 Premium

Унікальний в своєму роді девайс від японського виробника. Особливість Z5 Premium полягає в 5,5-дюймовому дисплеї з 4K-дозволом. Щільність пікселів при цьому становить значні 801 ppi. Окремо відзначимо той факт, що пристрій включає 4K-режим тільки при перегляді мультимедіа-контенту (відео, зображень високої чіткості). При роботі в самому інтерфейсі дозвіл знижується до 1080p.

Які підсумки? Безумовним лідером сьогодні є Z5 Premium. Крім 4K-дозволу, компанії вдалося знайти баланс між продуктивністю, енергоспоживанням і використанням ресурсів дисплея. Адже при неповному вирішенні він витрачає менше енергії. Крім того, 4K-дисплей при FullHD-дозвіл дозволить істотно згладити елементи інтерфейсу.

Натхнення: androidinsider.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть