Наука

Смерть від COVID-19 настає частіше, якщо навколо багато заражених

Дослідження, проведене в Нью-Йорку, показало, що раптові смерті поза лікарнями корелюються з кількістю заражених навколо.

Нове дослідження порівнює частоту раптових смертей, яке відбувається за межами лікарні в Нью-Йорку. З’ясувалося, що збільшення числа раптових смертей під час пандемії корелює зі ступенем вірусної інфекції, яка оточує пацієнта.

“Наше дослідження показує неоднорідний розподіл раптових смертей, які відбуваються поза лікарнею під час пандемії COVID-19,” – твердить Ставрос Е. Маунтантонакіс, провідний дослідник

Дослідники зібрали результати всіх тестів на антитіла, представлених в Департамент охорони здоров’я Нью-Йорка в період з 3 березня по 20 серпня 2020 року. Також було проаналізовано інформація про кількість пацієнтів, оголошених мертвими на місці події в результаті раптової зупинки серця.

Для порівняння вони зібрали дані за той же період в 2019 році. Дані перепису були використані для вивчення можливого впливу факторів, включаючи вік, расу, доступ до медичного страхування, освіту та інше.

Дослідники виявили, що раптова смерть під час пандемії різнилася від району до району: в тому, де рівень хворих був вищим, раптові смерті зустрічалися частіше. Рівень раптової смерті у 2019 році також дозволив прогнозувати збільшення раптової смерті в районі під час першого сплеску пандемії в Нью-Йорку.

Дослідники відзначають, що поки неясно, чи є цей зв’язок причинний, або є фактори, які однаково впливають на географічний розподіл раптової смерті і інфекції SARS-CoV-2.

Ці результати підкреслюють важливість збереження доступу до медичного обслуговування, особливо в районах, які непропорційно сильно постраждали від першої хвилі пандемії COVID-19.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments