Технології

Солдат пропонують друкувати на 3D-принтері

Вчені пропонують американським військовим сканувати тіла всіх військовослужбовців США для створення їх точних віртуальних копій, які потім можуть бути використані для 3D-друку нових кісток у разі отримання травми в період проходження служби. Ідея полягає в тому, щоб створити зображення людини в здоровому стані і відтворити його копію, коли це буде необхідно. З такою пропозицією на конференції в Сан-Хосе виступив дослідник Джеймс Мах з Університету Невади.

17-02-15-foto-600x450-1

У бою солдати отримують поранення, втрачають кінцівки, їх доводиться відновлювати. Наявність 3D-копії солдата може полегшити завдання хірургам. Технологія може допомогти багатьом ветеранам війни і пораненим, – заявив учений.

Читайте також: Роботи-солдати: що чекає світ в недалекому майбутньому?

Як повідомляє International Business Times, понад 200 наукових і медичних установ в світі в даний час використовують віртуальні операційні столи для вивчення анатомії людини. Точне тривимірне зображення створюється за допомогою ультразвукового сканування, рентгена та магнітно-резонансної томографії. Воно дозволяє лікарям і студентам розглянути нутрощі людини в найдрібніших подробицях.

http://youtu.be/DoV9sATEJfo

Дана технологія може бути також використана для створення імплантатів, які сприяють зростанню нових кісток. Варто відзначити, що за останній рік значно збільшилася кількість хірургічних операцій з використанням надрукованих на 3D-принтері матеріалів.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button