Здоров'я

Сон впливає на продуктивність на робочому місці

Куріння, вживання алкоголю і жирної їжі впливають на продуктивність на робочому місці не настільки сильно, як сон, повідомляють британські вчені з Кембриджського університету. За словами фахівців, саме брак сну винен в низькій продуктивності на роботі.

cd9eb532cef185df717ddf77d729e8d1

Вивчення більш 21000 співробітників у Великобританії показало, що ті, хто спав протягом 6 годин або менше вночі, були особливо менш продуктивні, ніж ті, хто спав по 7-8 годин. Дослідники виявили 12 факторів, які найбільшою мірою впливають на продуктивність праці. До них належать наявність фінансових проблем, сон менше 7 годин на добу, надмірна вага, відсутність фізичної активності, вживання жирної їжі, симптоми депресії, знущання на робочому місці, напружені стосунки з колегами, завищені вимоги на робочому місці, високий кров’яний тиск і захворювання опорно-рухового апарату.

Недолік сну, навіть протягом кількох ночей, також може підвищити ризик розвитку діабету, кажуть фахівці. Дослідники з Університету Упсали в Швеції раніше виявили, що недосип протягом однієї ночі викликає зміни в мозку, аналогічні тим, які відбуваються після удару по голові.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button