Екологія

Сонячна електростанція у формі серця

Генерація енергії від Сонця стає все більш популярною у всьому світі. Головна задача сонячної електростанції – перетворення сонячної радіації в електроенергію.

Ми вже розповідали про різні види сонячних установок, але крім безсумнівно корисною головної функції, сонячна електростанція може бути ще надзвичайно красивою.

Австралійська компанія Conergy, що спеціалізується на сонячній енергетиці, оголосила про проект будівництва найкрасивішої електростанції в світі, яка буде мати форму серця.

03-11-14-foto-cikavosti600x338-3

Нова електростанція, що має потужність в 2 МВт, буде розташована на півночі невеликого міста Pouembout, на найбільшому острові Нової Каледонії, Ґранд-Тере, де 7 888 сонячних панелей німецького виробництва CONERGY Powerplus будуть генерувати достатньо електроенергії для покриття потреб 750 будинків.

[ads1] Виконання цього красивого проекту було доручено компанії TIEA Energie, дочірньої компанії Conergy.
Натхненням для такого унікального дизайну послужив Coeur de Voh (серце Вох), зростаючий неподалік гайок диких мангових рослин, який природним чином прийняла форму серця. Гай Coeur de Voh отримав міжнародне визнання завдяки аерофотозйомкам екологічного активіста Яна Артюс-Бертрана (Yann Arthus-Bertrand), знімки якого були розміщені в книзі бестселері «The Earth from Above».

03-11-14-foto-cikavosti600x375-2

Як і його природний зразок, форма електростанції у вигляді серця буде добре видна тільки з повітря відразу ж після завершення будівництва, яке заплановане на перший квартал наступного року.

Електростанція, названа «Серце Нової Каледонії», зменшить викиди вуглекислого газу приблизно на два мільйони тонн протягом прогнозованого 25-річного періоду, в порівнянні з рідким паливом, дизельним паливом та вугіллям, які сьогодні генерують більшу частину електроенергії для островів.

Читайте також: Індія побудує найбільшу плавучу сонячну електростанцію

Керуючий директор Conergy заявив: ««Coeur de Voh »є важливим природним об’єктом для жителів Нової Каледонії і показує наскільки незвичайною може бути природа. Сонячна електростанція «Серце Нової Каледонії» стане аналогом, створеним людиною, знаковим об’єктом, що виробляють екологічно чисту електроенергію, покаже, що при необхідності ми можемо побудувати нову електростанцію і контролювати викиди вуглецю. Ймовірно, що вона також стане найкрасивішою сонячної електростанції у світі.

“В Австралії та на островах Тихого океану сонячна енергія цілком конкурентоспроможна для будівництва та фінансування, оскільки операційні витрати невеликі і відсутня паливна залежність. З усією невизначеністю в австралійській промисловості сьогодні, «Серце Нової Каледонії» є гігантським любовним посланням нашому уряду про те, що час починати любити сонячну енергію».

Державний план Австралії з поновлюваних джерел енергії спрямований на забезпечення, принаймні, 20% енергетичної потреби Австралії поновлюваними джерелами енергії до 2020 року.

Натхнення: facepla.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button