Головна / Технології / Вчені: До 2080 року люди зможуть подорожувати в часі

Вчені: До 2080 року люди зможуть подорожувати в часі

Британські вчені дійшли висновку, що до 2080 року кожна людина зможе самостійно подорожувати в часі, і це стане звичайним явищем.

01-11-14-foto-cikavosti-550x367-1

Фахівці Імперського коледжу впевнені: до початку наступного століття, вигадані історії про Гаррі Поттера і його мантію-невидимку, а так же фільми «Зоряний шлях» або «Ефект метелика» стануть реальністю.

«Ще ніхто не знайшов таких законів, які могли б стати підтвердженням того, що телепортація на Землі неможлива. Якщо враховувати нинішній розвиток технологій, то я можу з упевненістю сказати, що ми зможемо побачити телепортацію вже в 2080,» — заявив доктор наук зі Школи фізики Мері Жаклін Ромеро газеті The Telegraph.

Читайте також: Сумний факт: телепортація малоймовірна

П’ять років тому вченим вперше вдалося телепортувати квантовий стан іона на один метр. І ось новий прорив — 2010 рік фізики з Китаю провели експеримент з передачі квантового стану фотонів на 16 кілометрів у вільному просторі.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Британські вчені дійшли висновку, що до 2080 року кожна людина зможе самостійно подорожувати в часі, і це стане звичайним явищем. Фахівці Імперського коледжу впевнені: до початку наступного століття, вигадані історії про Гаррі Поттера і його мантію-невидимку, а так же фільми «Зоряний шлях» або «Ефект метелика» стануть реальністю. Читайте також: Сумний факт:…

Обзор

Рейтинг користувачів 2.88 ( 4 голосів)