Різне

Причини жіночої мінливості стали зрозумілими

Причини жіночої мінливості стали зрозумілимиМінливий жіночий характер і спроби жінки підняти себе в очах партнера  продиктовані еволюцією. Такий висновок зробили вчені з Сінгапуру й Австралії. Вивчивши найбільш популярні стратегії взаємин, психологи визнали: жінка змінює милість на гнів і навпаки, виключно для перевірки почуттів потенційного партнера і хоче з’ясувати, чого він дійсно варто.

Дослідники нарахували близько 58 стратегій недоступних жінок, які були оцінені на дієвість групою респондентів. За словами фахівців, найбільш вдалими хитруваннями жінок були демонстративна самовпевненість, відмова займатися сексом, розмови з іншими, сарказм, жарти, посилання на занятість, згода на побачення зовсім не з першого разу і флірт з іншими.

За висновком, зробленим вченими, жінки набагато частіше, ніж чоловіки, вдаються до «набивання» собі ціни. Це пояснюється соціальним устоем і продиктоване процесом еволюції. Жінки шукають собі партнера, який не залишить їх незабаром після народження дитини.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button