Різне

Земельні ділянки з комунікаціями в котеджному селищі

foto_cikavosti_25.07.2014-03При виборі ділянок землі, люди намагаються вибирати підходящу місцевість для будівництва житлових будинків, дач, місць відпочинку або будівель комерційного призначення. Але не тільки розташування землі, екологічний стан місцевості, знаходження по близькості заводів і наявність поблизу ділянки залізниці, впливають на вибір та купівлю земельних ділянок. Дуже серйозним показником при виборі ділянки землі є наявність на ній комунікацій, які роблять наше життя набагато комфортнішим.

Чому варто купувати земельні ділянки з комунікаціями

Комунікації – це найболючіше і поширене питання при будівництві, а так само купівлі заміського житла. Адже якщо на ділянці будинку немає каналізації, води, електрики, газу, то це не життя, а просто відверті муки. Але як це не сумно, такі випадки досить поширені.

Земельні http://www.pstandard.ru/ з комунікаціями – в основному пропонуються до продажу в спеціалізованих котеджних селищах, в яких для комфорту мешканців спеціально створюються максимально комфортабельні умови. Такими спорудами можуть стати житлові будинки, заміські дачі або котеджі, адже наявність комунікацій надають надійну платформу для реалізації будь-якого задуму, без додаткових вкладень, для модернізації та прокладки нових систем жизниобеспечения.

Ділянки з комунікаціями в котеджному селищі

При купвлі ділянок, вам завжди варто приділяти першочергову увагу наявність комунікацій, адже, як відомо без комунікацій не буде достатньо комфорту для постійного проживання. Багато покупців земельних ділянок при придбанні нерухомості роблять величезну помилку і купують ділянки без комунікацій через те, що вартість таких ділянок істотно нижче звичайних, але заощадивши гроші на початковому етапі, потім люди стикаються з величезною проблемою підключення води, світла та газу до житла, адже іноді це просто неможливо або дуже витратний захід, якщо робити це самому.

Деякі ділянки продаються в місцях, де комунікації вже підведені, але не підключені і це вводить в оману покупця, адже в результаті всі витрати для врізки в систему, прокладки труб і проводів будуть великими і не завжди всім по кишені. У котеджних селищах підведенням комунікацій займається адміністрація селища, яка потім всі витрати ділить рівними частинами на кількість ділянок та вартість підведення комунікацій стає нижчою ніж якщо це буде робити один мешканець або сімейство. Так що краще за раніше купувати житло з усіма зручностями.

Комунікації на земельній ділянці як запорука комфорту

Так само багато купують ділянки не тільки для житла, а й для дач. Відмінністю дачі від постійного місця проживання є те, що ділянки під дачі надавалися ще давно і місця розташування цих ділянок не можуть бути житловими будинками юридично. Навіть якщо у вас все знаходиться на вищому рівні і житло відповідає всім нормам і стандартам, то при вилученні землі будинок не буде вважатися житловим і номінальна вартість такого буде в рази менше ніж зазвичай.

А житловим будинком може вважатися будова, яке побудоване на спеціально виділеному для цього місці. Так само варто враховувати той факт, що якщо ви побудуєте будинок на дачній ділянці, то ви, безсумнівно, зіткнетеся з проблемою нестачі електроенергії (буде занадто маленька потужність). Це обумовлено тим, що по всій документації на місці вашого будинку буде проходити дачний будинок, а як відомо житловий будинок споживає значно більше енергії, ніж дачний і тому постачальник електрики подаватиме потужність, яка потрібна для живлення дачного будиночка (і за законом він буде правий).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button