Всесвіт

SpaceX наблизилася до запуску гігантської ракети. Вона доставить людей на Марс

Компанія SpaceX готується до запуску з Техасу гігантського футуристичного ракетного корабля на орбіту.

Федеральне управління цивільної авіації (FAA, Federal Aviation Administration) завершило екологічну експертизу бази Starship Ілона Маска. Агентство не відзначило серйозних проблем для навколишнього середовища, проте зажадало виконати більше 75 процедур для пом’якшення впливу запуску на регіон.

Однак немає ніякої гарантії, що відомство в результаті видасть ліцензію на запуск. Річ у тім, що, за даними агентства, на майданчику в Бока-Чіка все ще необхідно перевірити вимоги безпеки і врахувати фактори фінансової відповідальності.

Після завершення оцінки Федерального управління цивільної авіації SpaceX написала в Twitter: “на крок ближче до першого орбітального льотного випробування Starship”.

Деякі жителі виступали проти запусків і посадок Starship, посилаючись не тільки на шум і закриті дороги, але і на уламки, що падають дощем через невдалі польоти. Як частина звіту FAA, служба рибальства та дикої природи США наполягала на додаткових заходах, але зазначила, що операції навряд чи загрожуватимуть зникаючим видам або їх середовищу існування.

Starship – найпотужніша з коли-небудь побудованих ракет, призначених для доставки людей на Місяць і Марс. НАСА має намір використовувати її для висадки астронавтів космічного агентства на Місяць, запланованої не раніше 2025 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button