Технології

SpaceX почне видобувати ракетне паливо прямо з повітря

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив у Twitter-акаунті, що його космічна фірма запускає програму з перероблення вуглекислого газу з атмосфери в ракетне паливо.

Мільярдер Ілон Маск збирається використовувати викиди, що сприяють зміні клімату, для створення ракетного палива. Компанія SpaceX запустить програму з видалення вуглекислого газу з атмосфери і використання його для живлення космічних кораблів. Голова та головний виконавчий директор Space Exploration Technologies Corp., оголосив про проєкт 13 грудня, незабаром після того, як журнал Time назвав його Людиною року.

“SpaceX запускає програму по виведенню CO2 з атмосфери і перетворенню його в ракетне паливо», — написав він у Twitter. Використання вуглекислого газу для космічних подорожей “також буде важливим для Марса”, – додав він.

Пропозиція Маска швидко піддалася критиці з боку деяких його передплатників в Twitter, які поставили під сумнів життєздатність ідеї. Нова ініціатива з виробництва ракетного палива буде спиратися на технологію прямого захоплення повітря (DAC), яка все ще знаходиться на ранній стадії розробки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button