Інтернет

Спиртне, марихуана і Facebook – взаємна залежність

Вчені визначили, що соціальна мережа Facebook більше приваблює людей, які люблять випити або багато хвилюються. Любителі марихуани, навпаки, відчувають меншу залежність від творіння Марка Цукерберга. Дослідження провів Рассел Клейтон, який є аспірантом школи журналістики при Університеті Міссурі. Він провів опитування серед 225 студентів на тему самотності, тривожності, рівня споживання алкоголю і марихуани.

Клейтон пояснює, що люди з різними психічними комплексами надають перевагу спілкуванню в Мережі, напротивагу реальності. Крім того, фотографії друзів зі спиртним в соціальних мережах також підштовхують слабких в цьому плані людей до випивки. Клейтон констатує, що розпивання спиртних напоїв серед студентів – нормальна практика. Однак той, хто починає пити більше, частіше «прилипає» до Facebook і потрапляє в порочне коло, коли бачить фотографії випиваючих друзів.

У той же час куріння марихуани – не дуже поширене явище, а в деяких країнах незаконне. Тому часто користувачі Facebook підсвідомо не вважають це соціальною нормою і тому не прагнуть наслідувати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button