Технології

Співзасновник Microsoft збирається запускати супутники з величезного літака

Компанія Stratolaunch представила користувачам вже практично готовий літак, з якого вони збираються запускати супутники на орбіту.

Пол Аллен заявив, що робота над найбільшим літаком вже практично закінчена. NDTV повідомляє, що літак буде більшим ніж Ан-225. Розмах крил становить 117 метрів, а працювати він буде аж на 6 двигунах. За словами розробників, літак значно більше ніж український Ан-225 «Мрія». Коли будували останній, то планували його як частину проекту «Буран» – багаторазового космічного корабля. На сьогоднішній день це найбільший літак у світі.

У планах компанії пола Аллена запуск супутників на орбіту. Супутники призначаються для збору інформації про кліматичні дані Землі і для забезпечення Інтернет з’єднання. У цьому і є відмінність між вже існуючими проектами Елона Маска та інших. Останній має наміру відправляти людей на Марс в космічну подорож.

Готовність нового літака вже понад 76%. Роботу планують завершити вже цього року, а запуск за планом здійснять вже ближче до 2020 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button