Технології

Проектор в намисті дозволить вам переглядати свої емейли та повідомлення на будь-якій поверхні

Ви не готові встановити собі на голову який-небудь химерний ґаджет, наприклад, Google Glass? Тоді у вас є можливість отримати альтернативний спосіб доступу до вмісту свого смартфона – і він може знаходитися прямо у вас на шиї.

Цифровий пристрій, замаскований під намисто або брошку, може одного разу навчитися проектувати емейли, твіти, і текстові повідомлення на будь-яку поверхню і дасть вам можливість управляти ними за допомогою жестів.

[youtube]ahG06CERqAI[/youtube]

«Такий проектор дає вам вікно у віртуальний світ, яке ви можете завжди носити з собою подібно ліхтарику, і отримувати з його допомогою доступ до своєї інформації», говорить Крістіан Вінклер з Університету Ульма, Німеччина. Його команда проекту «Ambient Mobile Pervasive Display» зуміла створити зелену «SMS» картинку, яка проектується прямо перед користувачем (на відео). Отже, доступ до емейлів буде миттєвим, що дасть можливість email-маркетингу сделать рассылку по электронной почте більш ефективною.

Щоб побачити, від кого прийшло повідомлення – вам достатньо витягнути долоню перед собою, і на неї спректується ім’я відправника. Щоб прочитати повідомлення вам досить зробити жест рукою.

При цьому пристрій може проектувати своє зображення як на долоню, так і на будь-яку поверхню – у тому числі на землю під вашими ногами. Це не так просто, оскільки перемикання режиму проектування вимагає миттєвої зміни фокальної відстані. Однак тривимірний сенсор, подібний Kinect, вирішує цю проблему, обчислюючи дистанцію до землі і до долоні користувача, а проектор використовує ці дані для перефокусування.

Прототип нової системи вже пройшов випробування, і, за словами Вінклера, споживча версія нового пристрою для використання всередині приміщень буде готова вже протягом двох років. Версія для використання на відкритому повітрі буде готова трохи пізніше – коли проектори на базі LED отримають велику яскравість, почнуть використовувати менше енергії і зменшаться в розмірах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button