Різне

Спортивний годинник

У століття загальної тяги до заняття спортом, виробники випускають різні спортивні моделі чоловічих і жіночих наручних спортивних годин. У цих моделей є багато спільного, але є й відмінності, їх купують різні люди, з різною мотивацією покупки, і, навіть, в різні сезони.

30-04-15-foto-600x479-1

Спортивні годинник можна розділити на чотири групи:

1. Спортивні по дизайну (Sportive Look).

2. З окремими спортивними функціями.

3. Для занять спортом.

4. Для відпочинку на природі (Outdoor Watch).

Sportive Look – годинник зі спортивним зовнішнім виглядом. Завдання цих годин не стільки супроводжувати власника на тренуваннях, скільки створити йому образ сучасної, динамічної і сильної людини. Серед усіх груп спортивних годин Sportive Look – наймасовіший. Це не дивно: людей, що прагнуть виглядати активними і спортивними, в тисячі разів більше, ніж справжніх спортсменів. Нехай вони погано пристосовані для реальних занять спортом, але їх можна носити з будь-яким одягом. Найчастіше одна і та ж модель прекрасно виглядає і зі спортивним, і з суворим діловим костюмом, саме такі часы в Украине от tik-tak.ua. Враховуючи цю універсальність, плюс нижній діапазон цін, такий годинник дуже часто купують в якості основних і тільки досить забезпечені люди – як другий або третій годинник.

Друга категорія спортивних електронних або механічних наручних годинників відрізняється від першої тим, що крім спортивного дизайну в них є і корисні функції, найчастіше – хронограф / секундомір. Типові представники цієї категорії – лінія G-Shock від Casio. З точки зору покупця, годинник з окремими спортивними функціями є прекрасним вибором: за помірні гроші можна придбати яскраву зовнішність і надійний годинниковий прилад з хорошою стійкістю, наприклад, до впливу води або ударів, і з досить великим набором функцій.

Третя категорія – моделі, створені для занять спортом. Причому не спортом взагалі, а цілком конкретним видом. Серед функцій в таких спортивних годинниках не буде будильників і записників. Зате з’явиться таймер зворотного відліку, автоматично вмикаючий секундомір, метроном, що задає частоту кроку або виконуваних вправ, калькулятор для розрахунку витрачених калорій, датчики стану організму (тиску, пульсу) і т.п. Ергономіка і функціональність цих моделей повністю відповідають потребам людей, що займаються тим чи іншим видом спорту. Сюди відносяться годинник для бігу та фітнесу, серфінгу, яхтові хронографи та інші спеціальні водонепроникні моделі. Як і будь-який серйозний інструмент, ці години призначені для ефективного вирішення вузького кола завдань.

Годинники для відпочинку – другий спортивний годинник, який людина купує спеціально для цієї мети. Їх ціна, як і функціональність, може бути різною. У них дві досить прості завдання: на час підмінити більш ніжні і дорогі основні годинник і відповідати стилю господаря, що вибрався на заміську прогулянку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button