Екологія

США інвестують $8,4 млн у видобуток геотермальної енергії із закинутих нафтових і газових свердловин

Міністерство енергетики США виділить до 8,4 мільйона доларів для створення нових геотермальних джерел енергії та виробництва тепла з покинутих нафтових і газових свердловин.

Для цього відомство обрало чотири нові проєкти: Geothermix, ICE Thermal Harvesting, Transitional Energy, University of Oklahoma, передає world-energy.org.

Фінансування покликане відкрити доступ до невикористаного геотермального потенціалу простоюючих або непродуктивних свердловин.

Зокрема, Geothermix, LLC (Остін, Техас) передбачає збір відпрацьованого тепла з існуючих нафтових і газових свердловин у Техасі для виробництва комерційної кількості геотермальної електроенергії.

ICE Thermal Harvesting(Х’юстон, Техас) пропонує виробляти електроенергію з 11 існуючих нафтових і газових свердловин у каліфорнійській долині Сан-Хоакін з використанням інноваційної технології виробництва електроенергії.

Проєкт Transitional Energy(Аврора, CO) передбачає встановлення сучасних геотермальних теплових двигунів американського виробництва на нафтовому родовищі Блекберн у Неваді для виробництва електроенергії. В результаті проєкт Transitional Energy буде генерувати геотермальну енергію на місці і будувати нову інфраструктуру для зарядки електромобілів у сільській місцевості.

Проєкт Університету Оклахоми буде виробляти тепло з нафтового родовища в Оклахомі для використання у початкових і середніх школах міста Таттл. Маючи доступ до чотирьох вуглеводневих свердловин у радіусі милі, школи отримають вигоду від “перероблення” нафтогазової інфраструктури при значній економії коштів.

Ця програма є частиною ініціативи Wells of Opportunity, що фінансується управлінням геотермальних технологій і стартувала у 2020 році, аби скоротити терміни розробки і знизити витрати геотермальних проєктів завдяки використанню існуючої інфраструктури.

У минулому році було профінансовано три проєкти, спрямовані на підтримку досліджень і розробок і зниження витрат і ризиків, пов’язаних з розробкою геотермальної енергії.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button