Екологія

Toyota побудує електростанцію, що працює на гної

Компанія планує побудувати в Каліфорнії електростанцію, що працює на метановому газі, отриманому від коров’ячого гною.

Toyota построит электростанцию работающую на навозе

Японський автомобільний гігант Toyota останнім часом рухається в бік створення і використання екологічно чистої та відновлюваної енергії.

Проект має назву Tri-Gen і він вже був представлений в автосалоні Лос-Анджелеса в 2017 році. Завод буде розташований у Лонг-Біч і стане першою в світі комерційною електростанцією, яка поставляє на 100-відсотків відновлювану енергію, поєднаної з заводом по виробництву водню.

Цікаво, що на такому заводі-електростанції Toyota планує отримувати з метанового газу отриманого з гною корів не тільки електрику, але і водень. Створюючи таким чином своєрідне безвідходне виробництво.

Toyota очікує, що завод буде добудований і почне функціонувати вже у 2020 році. При цьому планується, що він зможе забезпечити достатньою кількістю електроенергії 2350 будівель, а водню буде достатньо для щоденного наповнення бака 1500 автомобілів. Компанія прогнозує, що завод буде здатний виробляти 2.35 МВт електроенергії і 1,2 тонни водню кожен день. Завод також буде оснащений однією з найбільших водневих заправних станцій в світі.

Нещодавно Toyota поставила перед собою мету припинити виробництво традиційних двигунів внутрішнього згоряння до 2040 року і скоротити викиди вуглецю на своїх транспортних засобах на 90 відсотків до 2050 року. Цей завод стане важливим доказом концепції, повідомляє fainaidea.com

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button