Всесвіт

США планують видобувати корисні копалини в космосі

Буріння астероїдів і Місяця незабаром може стати реальністю. Геологічна служба США почала оцінку космосу для видобутку цінних ресурсів.

Геологічна служба США (USGS) відповідає за відстеження природних ресурсів і геологічних загроз, також вона незабаром займеться дослідженням потенційних переваг отримання мінералів, металів і води з позаземних джерел. Згідно порталу Space.com експерти USGS взяли участь у відкритій дискусії про космічні ресурси в Колорадській школі гірської справи.

«Спільнота космічних ресурсів отримає більшу вигоду з роботи з USGS в оцінці розташування і цінності мінералів, енергії і води на Місяці, Марсі та астероїдах», — заявив Енджел Аббуд-Мадрид, директор Центру космічних ресурсів Колорадської школи гірничої справи.

У свою чергу, NASA оголосило про плани побудувати навколомісячну станцію, щоб допомогти людям повернутися на Місяць через 50 років після перших польотів на супутник Землі в рамках місій «Аполлон».

На сьогодні навколо Землі звертаються тисячі астероїдів, і вчені припускають, що кожен з них містить цінні матеріали, такі як золото, мідь і платина. Видобуток ресурсів, особливо води, може допомогти у здійсненні майбутніх людських місій в глибокий космос. Експерти також вивчають космічний видобуток матеріалів для надання безмежних ресурсів зростаючому населенню Землі, так як природні джерела планети продовжують танути.

США планируют добывать полезные ископаемые в космосе
Ілюстрація, що зображає космічний апарат класу Harvestor компанії Deep Space Industries для буріння астероїдів / © Deep Space Industries

Лоуренс Мейнерт, почесний учений USGS, стверджує, що для оцінки ресурсів в космосі необхідна комбінація дистанційного зондування та фізичного видобутку зразків. Це допоможе класифікувати ресурси і спрогнозувати їх потенційне застосування.

«Цю інформацію потім можна використовувати для розробки моделей оцінки ресурсів і їх успішного застосування на Землі, — пояснює Мейнерт. — Таке модельне оцінювання буде основоположним для направлення політичних та інвестиційних рішень щодо області космічних ресурсів, яка лише формується».

Поки у USGS немає бюджету для широкомасштабної оцінки космічних ресурсів, але незабаром організація очікує фінансування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments