Людина

Стало відомо, чому нетверезі чоловіки менш критично оцінюють зовнішність жінок

Вчені провели дослідження, в ході якого стало відомо, чому нетверезі чоловіки менш критично оцінюють зовнішність жінок. Це відбувається через вплив алкоголю на мозок, що призводить до втрати здатності розрізняти асиметрію.

Цей цікавий факт щодо сприйняття жінок чоловіком відомий вже досить давно, проте група британських вчених вирішила дізнатися, чому так відбувається. Для цього вони запросили 64 студенти в якості добровольців. Серед них були ті, хто люблять спиртне, і ті, хто ведуть виключно тверезий спосіб життя. Першим запропонували випити їх улюблений алкогольний напій перед експериментом.

У його ході вчені показували студентам фотографії різних жінок і просили оцінити їх привабливість. Випробовувані також могли відзначати представниць прекрасної статі, які викликають у них симпатію. Весь цей час фахівці уважно стежили за їх мозковою активністю.

Виявилося, що у нетверезих чоловіків пропадає здатність розрізняти асиметрію обличчя жінок. Це призводить до того, що вони починають менш критично оцінювати зовнішній вигляд представниць прекрасної статі і частіше вважають їх привабливими. Така відповідь цілком вписується в інші дослідницькі роботи, які говорять про те, що люди оцінюють симпатичність один одного за допомогою вивчення симетрії або асиметрії обличчя потенційного партнера.

Кнопка «Наверх»