Людина

Фахівці розповіли про користь і шкоду холоду

Провідні наукові працівники реалізували унікальне спостереження, в ході якого експерти встановили, що холодна температура повітря може мати як негативний, так і позитивний вплив на здоров’я людини.

b0d14c9306c4936feeac7bd7d531d469

Слід зауважити, що в ході здійснення проектів, медики помітили цікаву закономірність. Ініціаторами випробувань стали співробітники зі Сполучених Штатів Америки. Медики з Гарвардського університету порівнювали небезпеку спекотної та холодної погоди для тіла чоловіків і жінок. За результатами спостережень лікарі встановили, що людям не слід нехтувати зимовими розвагами. Особливо, це стосується тих представників слабкої і сильної статі, які часто скаржаться на головний біль.

Читайте також: 

Наукові працівники настійно рекомендують не сидіти вдома і виходити на свіже повітря. Також фахівці довели, що надмірна спека сприяє розвиткові передчасних летальних випадків. На думку вчених, дуже тепла погода збільшує ризик смерті в п’ять разів.

У зимовому повітрі міститься на 30% більше кисню і корисних для організму людини молекулярних компонентів. Більш того, при мінусовій температурі практично не виживають патогенні компоненти, а сніг сприяє фільтрації повітря від міського пилу і бруду.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button