Людина

Місце проживання може впливати на спосіб життя людей

Нові дослідження, реалізовані групою наукових працівників, показали, що між фізичною активністю людини та її місцем проживання існує тісний взаємозв’язок.

738e7bafd392ba457a2105037d1b9ac8

Команда фахівців з Університету Каліфорнії провела кілька випробувань та дослідів, після чого медикам вдалося виявити цікаву закономірність. З’ясувалося, що спосіб життя представників слабкої і сильної статі залежить від того, де живуть чоловіки і жінки. У нових проектах лікарі задіяли близько 7 тисяч респондентів. Повідомляється, що вік учасників експериментів варіювався від 18 до 66 років. Слід зауважити, що всі випробовувані проживали в різних районах міста. У процесі здійснення досліджень учені вимірювали рівень фізичної активності хлопців і дівчат. Для цього фахівці використовували акселерометр.

Потім співробітники з клінічного центру зіставили отриману інформацію з місцем проживання респондентів. Виявилося, що райони, поруч з якими знаходяться ринки, парки та зупинки громадського транспорту, позитивно впливають на фізичне здоров’я людей.

В середньому всі добровольці присвячували фізкультурі близько 37 хвилин в день. У більш активних районах чоловіки і жінки витрачали на заняття спортом 68-89 хвилин щодня.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments