Здоров'я

Штучний інтелект від Google навчили діагностувати шкірні хвороби

Фахівці Google розробили штучний інтелект і навчили його діагностувати 26 різних захворювань шкірного покриву. Автори даного алгоритму впевнені, що це допоможе лікарям визначати дерматологічні порушення ще до їх повної прояви і проводити діагностику.

Виходячи з даних експертів з Google Health, створений алгоритм визначає точність захворювання на 93%. У них включені акне і псоріаз, але основний наголос направлений на діагностику меланоми та інших поширених видів раку шкіри. Для того, щоб виявити і запобігти захворювання, система аналізує знімки проблемних ділянок шкіри та інформацію, яку надав пацієнт. За розпізнавання по фотографії несе відповідальність відкрита архітектура Inception-v4, після чого дані виділяються за допомогою класифікатора і зіставляються з вихідним фото.

Роботу штучного інтелекту і його точність перевіряли вчені і фахівці в медичній сфері. Система розпізнає перше захворювання в 71% випадків, а один з трьох – 93%. Медики відзначають, що, дізнавшись перші три проблеми, можливо розглянути й інші ймовірні захворювання на етапі їх утворення. Алгоритм допоможе не тільки діагностувати можливі порушення, але й запобігти їх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button