Всесвіт

Станція «Нові горизонти» скоро досягне астероїда Ultima Thule

За оцінками «Нові горизонти» досягне астероїда 1 січня 2019 року. Офіційна назва астероїда — «MU69», але в популярній літературі він отримав прізвисько Ultima Thule в честь — напівміфічної острівної країни.

Хоча вчені і передбачають приблизний розмір Ultima Thule (близько 37 кілометрів завширшки) — поки ще є дуже мало інформації про цей об’єкт. Астрономи не впевнені, чи є Ultima Thule одним об’єктом або парою двох астероїдів меншого діаметру.

Станция «Новые горизонты» скоро достигнет астероида Ultima Thule

«Насправді, ми поняття не маємо, чого нам чекати», — заявив головний дослідник «Нових Горизонтів» Алан Стерн з Південно-західного науково-дослідного інституту в Боулдері, штат Колорадо, на прес-конференції, що пройшла 24 жовтня. «Але «Нові горизонти» повинні розкрити секрети Ultima Thule, також як в свою чергу зонд розкрив завісу таємниці про Плутон під час свого історичного прольоту біля карликової планети в липні 2015 року».

«Окрім того, що зонд дасть інформацію про розміри, поверхні і можливих орбітальних супутниках астероїда, він також повинен допомогти вченим зрозуміти, як сформувалася Сонячна система», — сказав Стерн.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button